1. Dziś jeszcze zapraszamy na Akademicką Procesję Bożego Ciała, która wyruszy z naszego kościoła po Mszy Św. o godz. 19.00.

2. W poniedziałek 24.06 obchodzić będziemy Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Mszę św. w tym dniu jak w dzień powszedni.

3. W tym dniu na okres wakacyjny w naszym kościele (czyli 24.06 – 15.09) zmianie ulegają godziny spowiedzi: w dni powszednie spowiadać będziemy podczas Mszy św. o godz. 12:00 oraz w godz. 18:00–19:30 (godz. 19.30 zakończenie spowiedzi); w niedziele podczas Mszy św. o godz. 10:00, 11:30, 13:00, 16:00, 17:17 i 19:00.

4. W piątek, 28 czerwca – w rocznicę Poznańskiego Czerwca 1956 r. – o godz. 17:00 zostanie odprawiona w naszym kościele uroczysta Msza św. w intencji Ofiar Czerwca, której przewodniczył będzie Ks. Biskup Szymon Stułkowski.

5. Tego dnia odbędzie się także tradycyjna dla Poznania procesja ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Szczegóły w gablocie w kruchcie kościoła
i na stronie internetowej.

6. W sobotę, 29 czerwca, obchodzimy Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, głównych patronów Poznania. Uroczysta Msza św. zostanie odprawiona w katedrze poznańskiej o godz. 10.00. Szczegóły Uroczystości także w gablocie w kruchcie kościoła i na stronie internetowej.

7. Także tego dnia podczas Mszy św. o godz. 12.00 nasza wspólnota dziękować będzie za 85 lat życia i 60 lat święceń kapłańskich dobrze znanego w Poznaniu o. Czesława Bartnika OP, wychowawcę wielu pokoleń Dominikanów, cenionego spowiednika i konferencjonistę. Zapraszamy Was do wspólnego dziękczynienia i świętowania.

8. Maturzyści z Duszpasterstwo Młodzieży „Schron” w zeszłą niedzielę zebrali
1 500 zł. Młodzież serdecznie dziękuje za Waszą ofiarność.

9. W ramach aktu ekspiacji za świętokradztwa popełnione ostatnio w naszym kraju, za akty profanacji miejsc i przedmiotów świętych oraz za przejawy agresji wobec kościoła po błogosławieństwie odśpiewamy Suplikacje.