W czwartek, 31 maja, obchodzimy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. W tym dniu w naszym kościele niedzielny porządek Mszy św.

Centralna procesja eucharystyczna miasta Poznania wyruszy tego dnia z kościoła Bożego Ciała, po Mszy św. o godz. 10:00, którą odprawi Ks. Arcybiskup Stanisław Gądecki, i przejdzie do Katedry. Z treścią komunikatu Kurii Metropolitalnej dotyczącego centralnej procesji Bożego Ciała można się zapoznać w gablocie znajdującej się w kruchcie kościoła.

Nasza parafialna procesja eucharystyczna wyruszy z naszego kościoła po Mszy św. o godz. 17:00 (wyjątkowo o 17:00, a nie o 17:17!!!) i przejdzie do kościoła Najświętszego Zbawiciela ulicami: Niepodległości, Libelta, pl. Cyryla Ratajskiego, Mielżyńskiego i Fredry. Zachęcamy do udekorowania domów na trasie procesji. Serdecznie zapraszamy do udziału w procesji. Zapraszamy także ministrantów oraz dziewczynki do sypania kwiatów.

Akademicka procesja eucharystyczna: Dominikańskie Duszpasterstwo Akademickie wraz z innymi Duszpasterstwami Akademickimi Poznania serdecznie zaprasza studentów i wszystkich chętnych do udziału w Akademickiej Procesji Bożego Ciała, która odbędzie się w niedzielę, 3 czerwca, po Mszy św. o godz. 19:00.