Poznań, dnia 6 listopada 2020 roku

Drodzy Bracia i Siostry, nasi Przyjaciele!

W związku z ogłoszeniem nowych norm bezpieczeństwa epidemicznego od soboty 7 listopada podczas liturgii w naszym kościele może przebywać 58 osób, (1 osoba/ 15 m2 ) z zachowaniem bezpiecznego odstępu min. 2 metry. Przypominamy, że osoby uczęszczające na liturgie do naszego kościoła mają obowiązek:
– zakrywania ust i nosa;
– dezynfekcji rąk;
– zachowania bezpiecznego dystansu (min. 2 m);
– przekazywania znaku pokoju przez skinienie głową.

Ponadto zachęcamy do:
– bezpieczniejszego przyjmowania Komunii św. na wyciągnięte dłonie;
– zamawiania intencji mszalnych przez internet pisząc na adres: [email protected] op.pl;
– składania ofiary (tzw. tacy) na konto klasztoru z dopiskiem „taca”.

Bardzo dziękujemy wszystkim przychodzącym do naszego kościoła za wspólną modlitwę i wsparcie. Ze względu na znaczne ograniczenia wynikające z obostrzeń, zachęcamy do uczęszczania na mniej liczne Msze Św. np. przedpołudniowe w niedziele lub korzystając z dyspensy na Msze św. w dni powszednie. Zachętę kierujemy szczególnie do osób powyżej 70 roku życia oraz osób w grupie podwyższonego ryzyka.
Z modlitwą,

Bracia Dominikanie.