*

Informujemy, że zgodnie z nowym rozporządzeniem dotyczącym obostrzeń epidemicznych, nowy limit wiernych mogących uczestniczyć w Liturgii w naszym kościele to 462 osoby (50% obłożenia naszego kościoła). Do limitu nie wlicza się osób w pełni zaszczepionych przeciw Covid-19, które mogą poświadczyć fakt zaszczepienia. Na liczbę wiernych w kościele wpływa także możliwość zachowania bezpiecznego dystansu (min. 2 metry). Przypominamy o konieczności zasłanianie ust i nosa wyłącznie maseczką w kościele oraz zachowania bezpiecznego dystansu (min. 2 metry) na dziedzińcu kościoła.

Ponadto zachęcamy do:
– bezpieczniejszego przyjmowania Komunii św. na wyciągnięte dłonie;
– zamawiania intencji mszalnych przez internet pisząc na adres: [email protected] op.pl;
– składania ofiary (tzw. tacy) na konto klasztoru z dopiskiem „taca”.

Bardzo dziękujemy wszystkim przychodzącym do naszego kościoła za wspólną modlitwę i wsparcie. Ze względu na znaczne ograniczenia wynikające z obostrzeń, zachęcamy do uczęszczania na mniej liczne Msze Św. np. przedpołudniowe w niedziele lub korzystając z dyspensy na Msze św. w dni powszednie. Zachętę kierujemy szczególnie do osób powyżej 70 roku życia oraz osób w grupie podwyższonego ryzyka.
Z modlitwą,

Bracia Dominikanie.