Otoczmy modlitwą różańcową nasze miasto!

Z RÓŻAŃCEM WOKÓŁ POZNANIA!

Zapraszamy każdego, komu leży na sercu dobro naszego miasta, do włączenia się we wspólną modlitwę na różańcu w intencji Poznania. Zachęcamy do licznego udziału, z całą rodziną, z dziećmi, ze wspólnotą, z parafią, z przyjaciółmi, z sąsiadami!

W sobotę 25 marca uczestnicy będą mogli wybrać jedną spośród 14 wytyczonych wzdłuż granic Poznania tras i przejść tę drogę, odmawiając różaniec, w dowolnym czasie między godziną 10.00 a 18.00. Trasy liczą 4 – 7 km, a przejście jednej z nich wraz z modlitwą potrwa od jednej do dwóch godzin.

Informacje znajdują się pod linkiem

Przejdźmy z ofiarną miłością wybrany odcinek drogi, modląc się na różańcu. Niech Tajemnice Różańcowe uczczą Maryję Niepokalaną w tym uroczystym dniu Zwiastowania i przez Jej możne wstawiennictwo uproszą pokój serca, wiarę, pojednanie i wiele łask bardzo potrzebnych wszystkim Mieszkańcom Poznania!