Do mszy o 13.00
1. Jeszcze dzisiaj o 14.30 w ramach warsztatów MOC RODZICIELSTWA przedostatnie już spotkanie pt: „Skąd czerpać ENERGIĘ na codzienność rodzicielską ?”, które poprowadzą Karolina i Michał Jach w sali o. Jana Góry.

2. Polecamy najnowszy numer miesięcznika „W drodze”, w którym można przeczytać m.in. o chrześcijańskiej medytacji. Benedyktyn, ojciec Maksymilian Nawara opowiada o tym, jak zacząć, co wspólnego ma medytacja że sztuką uważności i zapewnia, że jest to praktyka dla wszystkich, nawet tych najbardziej zabieganych. Ponadto w numerze rozmowa o rosnącej fali autyzmu wśród dzieci i o tym, jaki wpływ mają na to wysokie technologie, takie jak telewizory, smartfony czy zabawki dźwiękowe. Zachęcamy też do lektury komentarzy na temat dekretu Episkopatu Polski o występowaniu przedstawicieli Kościoła w mediach. Czy bardziej wierzymy księdzu w habicie czy w dresie? Miesięcznik jak zawsze do kupienia przed kościołem, można płacić kartą lub tradycyjnie.

3. Dziękujemy za Wasze ofiary przekazane na pomoc i wsparcie dzieci na Ukrainie, które pozostają pod opieką naszych Braci. Przekazaliśmy im 21 357 złotych. Serdeczne Bóg zapłać.

4. Jutro msze święte roczne. W intencji naszych zmarłych poleconych nam na kartkach wspominkowych modlić się będziemy na mszach o 12.00 i 17.00.

5. W tym tygodniu w naszej wspólnocie imieniny obchodzi o. Norbert Lis. Polecamy go Waszej życzliwej modlitwie i zapraszamy na mszę we wtorek o godz. 12.00.

6. W czwartek – 8 czerwca – Uroczystość Bożego Ciała. Zapraszamy na procesję w naszej parafii. O 17.00 msza św. w kościele Zbawiciela przy Fredry a po niej procesja do naszego kościoła.

7. Informujemy, że Ksiądz Arcybiskup Stanisław Gądecki udzielił dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych na dzień 9 czerwca 2023 roku (piątek

Zapowiedź:

Wspólnota Jerozolima z duszpasterzem zaprasza w sobotę i niedzielę, 17-18 czerwca
na Sesję Modlitwy Otwarcia na Boże Błogosławieństwo, czyli modlitwy uwolnienia wg metody 5 kluczy Neala Lozano.
Więcej informacji i formularz do zapisów znajdują się  na fb i stronie internetowej Wspólnoty Jerozolima: www.jerozolima.org

Od mszy o 10.00 do 17.17
Zapraszamy do Jubilata na kawę, herbatę, ciasteczko.