1. Od jutra aż do soboty nasza wspólnota klasztorna przeżywać będzie swoje doroczne rekolekcje klasztorne. Bardzo Was prosimy o modlitwę za naszego rekolekcjonistę i za nas o dary Ducha Świętego. Jednocześnie informujemy że w tym czasie nie będziemy spowiadać, będą odprawiane msze święte według planu dnia powszedniego.

2. Już dzisiaj zapraszamy Was wraz ze wspólnotą PALEOLIT na nowy cykl comiesięcznych niedzielnych spotkań pt. SPADKOWIERCY. Będą to wykłady i rozmowy o wychowaniu w wierze; o tym : czy i jak ją przekazywać; jak z dziećmi małymi i starszymi o niej rozmawiać; gdzie i czy w ogóle stawiać granice; jak sobie radzić w sytuacji odejścia dziecka/nastolatka od wiary. Zapraszamy 1 października na godz. 17 do Sali o. Jana Góry w klasztorze. Naszym gościem będzie Marek Kamiński: filozof, polarnik, zdobywca biegunów, który stał się pielgrzymem. Więcej informacji na naszej stronie i FB.

3. No i jeszcze jedna zapowiedź pewnie długo wyczekiwana… od 1 października wracamy już do naszego kościoła
Za gościnę raz jeszcze bardzo serdecznie Księdzu Proboszczowi i Parafii dziękujemy.