W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca – zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00 a po niej na Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi
W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca – zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00 a po niej na Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi
27 czerwca 2026, 16:40
Comments - No Responses to “4 VII – Nabożeństwo I soboty miesiąca”
Sorry but comments are closed at this time.