1.    Msze św. „roczne” za zmarłych powierzonych naszej modlitwie na kartkach wymieniankowych celebrować będziemy w poniedziałek, 7 września, o godz. 12:00 i 19:00.

2.    We wtorek, 8 września, obchodzimy święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

3.    Wspólnota Lednicka zaprasza na pierwsze ze spotkań przygotowujących do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 10 września, o godz. 19:00 w Lektorium Romana Brandstaettera. W soboty natomiast Wspólnota Lednicka zaprasza do pracy i modlitwy do ośrodka na Polach Lednickich.

4.    Ojciec Mirosław Nowak zaprasza na Mszę św. i nabożeństwo fatimskie, które odbędą się na Polach Lednickich w przyszłą niedzielę, 13 września, o godz. 19:00.

5.    Informujemy, że naszą wspólnotę opuszczają następujący bracia: o. Marek Rojszyk OP, który będzie pracował w Łodzi, oraz o. Rafał Wędzicki OP, który wyjeżdża na studia do Rzymu. Dziękujemy im za ich posługę w Poznaniu. Natomiast do naszej wspólnoty dołączył o. Józef Leonik OP, którego serdecznie witamy w naszym klasztorze.